Vårt team

Introduction text to go here

  • image description
    Matthias Vidh

    Sollentuna 

    VD, Partner, revision 

    08-35 48 20

     

  • image description
    Staffan Zander

    Nacka 

    Partner, auktoriserad revisor

    08-35 48 20 

  • image description
    Christina Thulin

    Sollentuna 

    Partner, Redovisning 

    08-35 48 20

  • image description
    Fredrik Vidh

    Sollentuna 

    Revision 

    08-35 48 20

     

  • image description
    Cecilia Lallerman Östman

    Sollentuna 

    Marknadschef, HR Chef 

    08- 35 48 20 

     

  • image description
    Camilla Eldh

    Sollentuna 

    08 - 35 48 20

     

  • image description
    Annelie Smith

    Sollentuna 

    Redovisning 

    08- 35 48 20

     

  • image description
    Pamela Vidh

    Sollentuna 

    Redovisning 

    08- 35 48 20

     

  • image description
    Bengt Karlsson

    Sollentuna 

    Redovisning 

    08- 35 48 20

  • image description
    Per Silveby

    Sollentuna 

    Auktoriserad revisor 

    08- 35 48 20

  • image description
    Elin Granström

    Sollentuna 

    08-354820

    Revision 

image description

Matthias Vidh

Sollentuna 

VD, Partner, revision 

08-35 48 20

 

Matthias.Vidh@bakertilly.se 
image description

Staffan Zander

Nacka 

Partner, auktoriserad revisor

08-35 48 20 

staffan.zander@bakertilly.se
image description

Christina Thulin

Sollentuna 

Partner, Redovisning 

08-35 48 20

Christina.Thulin@bakertilly.se
image description

Fredrik Vidh

Sollentuna 

Revision 

08-35 48 20

 

Fredrik.Vidh@bakertilly.se
image description

Cecilia Lallerman Östman

Sollentuna 

Marknadschef, HR Chef 

08- 35 48 20 

 

cecilia.lallerman-ostman@bakertilly.se
image description

Camilla Eldh

Sollentuna 

08 - 35 48 20

 

camilla.eldh@bakertilly.se
image description

Annelie Smith

Sollentuna 

Redovisning 

08- 35 48 20

 

Annelie.smith@bakertilly.se
image description

Pamela Vidh

Sollentuna 

Redovisning 

08- 35 48 20

 

LinkedIn

Pamela.Vidh@bakertilly.se
image description

Bengt Karlsson

Sollentuna 

Redovisning 

08- 35 48 20

LinkedIn

Bengt.Karlsson@bakertilly.se
image description

Per Silveby

Sollentuna 

Auktoriserad revisor 

08- 35 48 20

Per.Silveby@bakertilly.se
image description

Elin Granström

Sollentuna 

08-354820

Revision 

elin.granström@bakertilly.se

Cookies

Bekräfta att du samtycker till användning av cookies.